Email: info@nodak.ir - Tel: 88015726

آغاز پروژه استقرار نظام جامع مدیریت دانش در سازمان آب و برق خوزستانسازمان آب و برق خوزستان به عنوان متولی مدیریت و بهره برداری از بالغ بر ۳۰% آب های سطحی و زیر زمینی کل کشور، انجام فعالیتهای متعددی نظیر احداث سدهای مختلف، ایجاد شبکه های آبیاری و زهکشی، احداث و بهره برداری از نیروگاههای برق آبی و بهره برداری و حفاظت از منابع آب استان را برعهده دارد. این شرکت با توجه به اهمیت مدیریت دانش های ایجاد شده و مورد نیاز شرکت تصمیم به اجرای پروژه مدیریت دانش گرفت و پس از انجام بررسی های لازم شرکت مشاوره مهندسی نداک را به عنوان مشاور پیاده سازی مدیریت دانش برگزید.

پروژه تعریف شده در این شرکت ابعاد متعددی نظیر سنجش بلوغ مدیریت دانش شرکت بر اساس مدل سازمان بهره وری آسایی (APO)، مدلسازی و تدوین درخت دانش شرکت، آموزش و ارتقاء فرهنگ تبادل دانش، تدوین آیین نامه های مدیریت دانش، استقرار نرم افزار جامع مدیریت دانش نداک، استخراج دانش خبرگان شرکت و موارد دیگر را شامل می شود.

در این راستا تاکنون دوره های آموزشی آشنایی با تعریف و مدل های مدیریت دانش توسط مدرسین شرکت مشاوره مهندسی نداک برگزار شده و سنجش سطح بلوغ مدیریت دانش شرکت در حال انجام است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *