Email: info@nodak.ir - Tel: 88015726


معرفی شرکت


شرکت مشاوره مهندسی نداک با توجه به لزوم شکل دهی اقتصاد دانش محور در جهان امروز و با توجه به اهمیت این مساله در رشد و پیشرفت سازمانها همراه با گرد همایی تیمی از دانش آموختگان دانشگاههای پلی تکنیک، علامه طباطبائی، علم و صنعت و تربیت مدرس شکل گرفت. حوزه فعالیت های این شرکت به صورت کاملاً تخصصی در زمینه مشاوره مدیریت می باشد. مدیران و کارشناسان توانمند این شرکت تاکنون تجربه ارائه مشاوره مدیریت در بسیاری از سازمان ها و شرکت های ایرانی را دارا می باشند.

شرکت مشاوره مهندسی نداک با توجه به نیاز کشور عزیزمان به مرکزی تخصصی با ماموریت ارائه خدمات یکپارچه، نوین و بومی سازمان های ایرانی در حوزه مشاوره مدیریت شروع به فعالیت نمود. تیم تحقیق و توسعه شرکت نداک با ماموریت توسعه محصولات جدید با توجه به نیازهای امروزی سازمان ها و طراحی طرح های جدید، تا کنون توانسته با ارائه ۹ طرح، به عنوان ارائه دهنده جامع ترین طرح های مشاوره مدیریت شناخته شده و با توجه به پیشرفت تکنولوژیکی موجود، سازمان ها را از نیاز های سیستمی در حوزه مشاوره مدیریت غنی سازد.

شرکت مشاوره مهندسی نداک با بهره گیری از مشاوران عالی خود که همگی از نخبگان نامی کشور می باشند سعی بر تامین تمامی نیازهای قابل تصور برای شرکت ها و سازمان های ایرانی در حوزه مشاوره مدیریت داشته است. از دیگر اقدامات ارزنده شرکت نداک  میتوان به بومی سازی طرح های مطرح جهانی که در شرکت های بزرگ بین المللی پیاده شده است، اشاره نمود.

امید است فعالیت شرکت مشاوره مهندسی نداک گامی موثر در جهت توانمند سازی شرکت ها و سازمان های ایرانی در زمینه مشاوره مدیریت باشد.